Opravy

Opravy – Zámočníctvo – Kovovýroba

Opravy posuvných a krídlových brán, mreží, zábradlí, prístreškov.

Tak ako na dome je dôležitý základ tak isto aj na posuvnej či krídlovej bráne.

 

Zámočníctvo, Kovovýroba, Zámočníctvo Bratislava, Oceľové konštrukcie, Pozinkované konštrukcie, Nerezové konštrukcie, Zábradlia, Oceľové schody, Posuvné brány, Krídlové brány

Hľadáte zámočníctvo kovovýroba? Potrebujete vyrobiť kvalitnú posuvnú či krídlovú bránu? Musíte si zabezpečiť objekt mrežami? Potrebujete schody? Áno ste tu správne.

Posuvné brány na koľajnici majú koľajnicu, ktorá je vopred pred pripravená a zaliata betónom. Ponúkame vám kvalitné a komfortné riešenia . Vyrobíme pre vás tú jedinečnú bránu.     

 

Samonosná posuvná brána nemá koľajnicu v prejazdovom priestore, má však hlboký betónový základ.   Taktiež nie je pravda, že posuvná brány na koľajnici (guľatine) kladú väčší odpor… Tí čo predávajú len samonosné si chvália svoje a tí druhý naopak. Je už len na zákazníkovi, ktorú z variant si vyberie. Posuvné brány nami navrhnuté a vyrobené majú dlhoročnú tradíciu a kvalitu. Samotný návrh posuvnej brány je veľmi dôležitý a to z vizuálneho a technického pohľadu pre dlhoročnú bezporuchovú funkčnosť a preto ku posuvným bránam dodávame kvalitné pohony. Výroba posuvných brán v Bratislave a okolí.

Krídlové brány sa odporúčajú inštalovať tam, kde sú obmedzené priestorové dispozície. Taktiež patria medzi komfortnú možnosť

uzatvárania objektu. Krídlové brány nami navrhnuté a vyrobené majú dlhoročnú tradíciu a kvalitu. Samotný návrh krídlovej  brány je veľmi dôležitý a to z vizuálneho a technického pohľadu pre dlhoročnú bezporuchovú funkčnosť a preto ku krídľovým bránam dodávame kvalitné pohony. Výroba krídlových brán v Bratislave a okolí.

Mreže predstavujú najvhodnejšie riešenie zabezpečenia dverí, okien, pozemku alebo iných priechodov proti neoprávnenému vniknutiu cudzích osôb

pri dodržaní požadovanej svetlosti. Mreže na okná alebo dverové mreže vám vyrobíme podľa vašich požiadaviek alebo kritérií poisťovne. Vyrábame robustné riešenia dverových mreží.

 Ceny mreží sa odvíjajú od použitého materiálu, povrchovej úpravy a montáže. Prístrešky oceľové, nerezové, sklenené, drevené. pripravíme vám návrh prístrešku podľa vašich potrieb a predstáv.